Nagranie dla Telewizji Trwam

We wtorek 13 grudnia 2016r. w Bychlewie odbyło się nagranie programu świątecznego dla telewizji Trwam.

Z inicjatywą stworzenia takiego programu wyszedł Radosław Kierzek, który skontaktował się z telewizją i koordynował wszystkie działania.

Scenariusz do programu napisała Ilona Osińska, a  przygotowaniem kolęd zajął się Krzysztof Turała.

Wystrój naszej sali ćwiczeń zmienił się nie do poznania. Ściany pokrył biały materiał, a podłogę siano. Pomysł i wykonanie scenografii należały głównie do Radosława Kierzka i Elżbiety Kutlu.

Ekipa telewizyjna przyjechała do nas koło południa. Panowie rozstawili profesjonalny sprzęt i rozpoczęło się nagranie. Wystąpiły wszystkie grupy Bychlewianki, przy akompaniamencie naszej kapeli.

Powtórek było niewiele, dzięki dobremu przygotowaniu występujących artystów oraz cennym radom ekipy telewizyjnej. Ale i tak nagranie trwało kilka godzin. Podczas oczekiwania na występ, dziećmi z najmłodszych grup zajmowali się rodzice.

Serdecznie dziękujemy Telewizji Trwam za życzliwość, cenne rady i miłą atmosferę.

W realizacji programu pomagali nam: Gmina Pabianice, Parafia N.M.P Różańcowej w Pabianicach, Zakład Wędliniarski Państwa Wasilewskich z Bychlewa, Centrum Ogrodnicze przy ul. Orlej w Pabianicach, Gospodarstwo Ogrodnicze Państwa Okrojków z Bychlewa.

Bezinteresownie wspierało nas bardzo wiele osób i instytucji, nie sposób każdego wymienić. Wszystkim serdecznie dziękujemy. To dla naszego Zespołu bardzo ważne i budujące, że otacza nas tylu przyjaciół.

Data emisji programu nie jest jeszcze znana. Śledźcie naszą stronę, na pewno damy znać z wyprzedzeniem kiedy będzie można zobaczyć rezultat naszej wspólnej pracy.

O nagraniu przeczytacie też na EpaInfo oraz Pabianice.tv